Kategoriler
Alışveriş Sepetim


En Uygun Fiyat ZKX6550 X-RAY Cihazı

ZKX6550 X-RAY Cihazı fiyat, özellikleri
ZKX6550 X-RAY Cihazı fiyat, özellikleri
ZKX6550 X-RAY Cihazı fiyat, özellikleri
ZKX6550 X-RAY Cihazı fiyat, özellikleri
En Uygun Fiyat ZKX6550 X-RAY Cihazı
415.878,32TL
Dolar Fiyatı: 22.774,00$
Euro Fiyatı: 22.800,60€
Vergiler Hariç: 352.439,25TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: ZkTeco
  • Model: ZKX6550
Bugün Satın Alınan : 0
Bu Ürünü İnceleyenler : 2632
Müşteri Hizmetleri
7/24 : 0850 850 00 85
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Güvenli Alışveriş
Gün İçi Hızlı Teslimat
İstanbul içi Hızlı Teslimat

ZKX6550 X-RAY Cihazı

ZKX-6550 x-ray cihazı ve inceleme sistemleri, x-ray operatorü tarafından hızlı olarak potansiyel tehlikeler karşısında
önlem almasına kolaylık sağlar. Ayrıca anlık olarak bagaj,çanta vb. geçişlerde direkt kullanıcıyı uyarır. Çift enerji jeneratörü sayesinde detaylı olarak görüntüleme yapılabilir.
ZK-6550  x-ray cihazı, çanta, bagaj, küçük kargo paketlerini incelemek için tasarlanmıştır. Yüksek teknoloji ve güvenilir çift enerjili x-ray jeneratör gücü sayesinde üst düzey görüntü algoritması ile kullanıcılara en iyi görüntü aktarımını verir.

ZKX-6550 xray bagaj kontrol, operatörlere temiz ve net görüntü taraması imkanı sunar. Böylelikle x-ray kullanan operatör tehlike oluşturabilecek cisimleri, materyallerin tespit oranını görsel olarak yükseltir.
6550 innovatif biyometrik tanımlama işlevi sayesinde, operatörlere/kullanıcılara güvenlik düzeylerinde oluşabilecek açıkların önüne geçmek için parmak izi tanıma fonksiyonu eklemiştir. Parmak izi işlevi sayesinde şifre unutulduğu durumlarda kullanıcı parmak izi tanıtarak sistemi aktive edebilir.

ZKTeco ZKX6550 xray cihazı

Ana Özellikler

ZKTeco ZKX6550 cihazımıza ait başlıca özellikler:

XRAY sistemi deneyimi

Güvenlik personeline sağladığı kolay arayüz deneyimi ve çeşitli renklendirme seçeneklerin kullanan gelişmiş arayüz özellikli xray sistemi deneyimi.

Otomasyon vakti

Otomasyonu oluşturmak sizin elinizde. Cihaz üzerindeki hızlı tünel aktarım kemeri insan akışına ve yoğunluğuna göre tasarlandı. Üstün kapasitedeki kemer motoru çantaların, valizlerin hızlıca çıkış noktasına gönderimine olanak verir. X-ray cihazının kurulu olduğu kontrol noktalarında sıra oluşmadan hızlıca işlerinizi halledin. Güvenliği siz belirleyin.

Yeni jenerasyon işlemci

Yenilenmiş x-ray yazılımları ve donanımıyla sorunsuz işlem gücünü ortaya çıkarın. ZKTeco ZKX6550 xray bagaj arama işlemlerinizi hızlı ve yüksek performans resim akışıyla tamamlamanız için tasarlandı. ZKTeco’nun inovasyon odaklı çalışması güvenlik personelinize tehdit yakalama açısından daha iyi karar verme kabiliyeti sunar.

X-RAY Cihazlarının Güvenliğe Etkisi

ZKX6550 x-ray cihazı sektörün lideri HAMAMATSU® firmasına ait yüksek kapasite tel çözünürlüğünü kullanır. ZKSoftware olarak x-ray entegrasyon platformuna ev sahipliği yapan esnek ve hızlı yakalama unsurlarını inanılmaz derecede artıran donanımları müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Etkileyici Yeteneği Açığa Çıkarın

Güvenlik personelinizi daha etkili kullanın

Fiziki güvenliğin öneminin farkına varın, anlık olarak tehditleri engelleyebilecek sistemleri kontrol eden güvenliğin – sizi koruyan personel tarafından sağlandığı ve daha etkili olması gerektiğini unutmayın.
Güvenliğinizin sürekli aktif olmasını sağlamak için geliştirilen TIP aracı buna olanak verir.

TIP etkileşimi, gerçek zamanlı operasyon

ZKX6550 x-ray cihazı sistemi içinde yer alan yazılımın, o sistemi kullanan kişiye belirli aralıklarla gönderdiği erken uyarma sistemidir. Kullanıcının ne kadar dikkatli olup olmadığını ölçebilen sistem, bagaj araması yapıldığı sırada tehdit merkezi veritabanından aldığı bilgileri ekrana yansıtır. Bu ekrana yansıtılan resimler bıçak, silah, patlayıcı ve uyuşturucu maddesi olabilir. Güvenlik personeli şüpheli geçiş yapan cismi işaretlemesi gereklidir. Eğer gördüğü objeyi işaretlemediği takdirde sistem “uyarı” verir. Cihazı kullanan kişinin ne kadar dikkatli olduğunu ölçen sistem yöneticiler tarafından ihtiyaç duyulmadığı zaman devre dışı bırakılır. Güvenlik personelinizin iş üzerinde doğru ve stabil çalışmasını sağlayan özellik, gelişmiş koruma gereken yerlerde genellikle aktif olarak devrede kalır.

Bagajları kontrol altında tutun

Görüş açınızı artıran renklendirme seçeneklerini içinde barındıran, inorganik ve organik maddelerin ayrışımını rahatlıkla yapabilen x-ray cihazı size tespit süresini azaltmanızda yardım ediyor. Büyük kolaylıklar sağlayan inorganik ve organik madde ayrışımı sayesinde etkili biçimde tehditleri engelleyin. Hızlı ve yüksek görüş açısına sahip olduğunuzu unutmayın. Cihazın içindeki çift x-ray jeneratörleri madde ayrışım hızını ikiye katlar. Güvenli geçişlerin oluşumunda fiziksel çanta arama sistemlerinde en çok aranan özelliklerin başında gelen madde ayrıştırma işlevini yerine getirir.
x-ray cihazı kontrol edilen objeler

Tehdit önleme aşamasında bir adım önde olun

Akıllı yazılımın tehdit önleme mekanizması, güvenliği sağlayan en büyük aracınız. Ziyaretçilerin işletmenize girerken bıraktığı çantaları güçlü jeneratör yardımıyla taradığınız sırada gösterilen resimleri analiz edin.

Bagaj arama cihazınız uzun ömürlü kalsın

ZKX6550 xray bagaj kontrol cihazı güvenilir üst düzey bileşenler kullanılarak üretildi. Cihazın sistemsel ve donanımsal fonksiyonlarını uzun vadeli sürdürebilmesi için diğer bagaj arama ve kontrol sistemlerine kıyasla %15 daha fazla etkili performans alın. Yedek parça ihtiyacını ortadan kaldıran güçlü donanımlar sizi ekstra masraflardan kurtarır. Kurumunuzun verimliliğine katkıda bulunur.

Diğer XRAY bagaj kontrol cihazı sistemlerimizi keşfedin:

ZKTeco ZKX100100
ZKTeco ZKX5030A
ZKTeco ZKX6550D xray cihazı

Bagaj ve çanta arama cihazlarımız güvenlik kabiliyetini artıran ve kullandığı gelişmiş yazılım teknolojileri ile birleştirerek kurumunuza rahatlıkla entegrasyon sağlar.

Güvenliği sağlayan öncü tasarım

Bütün ülkede kabul edilen güvenlik şartlarını yerine getiren ve x-ray bagaj arama sistemi kullanım sertifikalarını barındıran güvenlik noktalarındaki duvarınız.
Sertifikalar:Tüm yeni yasalara uyumluluk sağlayan sertifikalarımız dünya genelinde kabul edilen sistemsel onay kodlarımız mevcut.
– ROHS
– FCC
– EMC
– FDA
– IP45
– LVD
– MD
İşletmeniz için her şeyi düşündük.

Uygun fiyatı garanti ediyoruz

ZKTeco Serisi xray bagaj arama kontrol cihazlarını piyasadaki diğer cihazlar göre daha düşük maliyetle elde edebilir bunun yanı sıra performansından ödün vermeyen güçlü özellikleri de elde edersiniz. Kurulumunu yaptığınız kontrol noktalarından geçiş yapan kişilerin çantalarını etkili ve hızlı tarayın. Büyük bagajların taranması konusunda ona güvenin. Potansiyel tehditleri oluşmadan engelleyen sisteme kendinizi emanet edebilirsiniz.

Bagaj sayaç istatistikleri

Sistem arayüzü görev çubuğunda bulabileceğiniz bagaj sayacı size geçiş yapan valizler hakkında kısa bilgi verir.

Siyah. Beyaz.

Siyah ve beyaz renk ayrıştırma yeteneği ürünlerin gri ton ölçekli resimlerini ekrana yansıtır. Bu özellik xray operatörünün kolaylıkla cisimleri ayırt etmesine olanak vermektedir. Yüksek yoğunluk sahibi cisimler siyah tonlarında karşınıza getirirken, yoğunluğu minimum olan cisimler beyaz ve gri tonlarında ekranda yansıtılır. Bu özellik güvenlik personeline odaklanması gereken cisimler hakkında yönlendirir. Siyah/beyaz teknolojisi keskin objelerin tespitinde ağırlık verilerek kullanılır.

Siyah ve Beyaz Ters Görüntü

Siyah ve beyaz ters görüntü işlevi ters çevrilmiş gri ölçekli görüntüyü kullanıcıya sunar. Objenin yoğunluk oranı artış gösterdiğinde cisimler daha parlak görünür. Objenin rengine göre, yoğunluğuna ve çanta içindeki pozisyonu ters gri siyah/beyaz ölçeklendirme yapar. Potansiyel tehditleri güvenlik personeli kolay ayrıştırır ve engeller.

Yetkilendirme ve kullanıcı doğrulama

ZKSoftware olarak x-ray cihazları, inovatif parmak izi doğrulama, parmak iziyle geçiş yetkisi veren sistemleri müşterilerine sunuyor. Biyometrik işlevi sağladığı avantajlar arasında güvenlik personelinin yetkili olduğu cihazlara erişme iznini sınırlandırın. Hem sisteminizin güvenlik protokolünü yenileyin ve yazılıma giriş yapan kişilerin şifrelerini unuttuğunda parmak izlerini kullanarak erişmesine olanak tanıyın. Gelişmiş parmak izi tanıma modülü cihazı kullanmaya başlamadan önce tanıtmanızı ister. İzinsiz kullanımları devre dışı bırakın.

Gelişimi hızlandırın

Şirketinizin güvenlik seviyelerini artırırken açık bırakmadan ve kararlı biçimde ilerlersiniz. Güvenlik tehdidi oluşturan bölgelere kurulumu yapın ve gözünüz arkada kalmasın. Kontrol noktası güvenliği aşamalarında sizin yanınızda ZKX6550 x-ray cihazı, çanta arama işini iyi yapar.

Kurulumu kolay cihazın hızlı entegrasyon sürecinde ZKSoftware x-ray uzmanı teknik ekibi sizi her aşamada destekler. Güvenlik risklerini minimuma indirmeniz konusunda teknolojik danışman ekibimiz etkili kontrol noktaları tercihinizde yardım eder. ZKSoftware bünyesindeki profesyonel xray ekibimiz en etkili araçları kullanarak servis kalitesini, metodları, çözüm aşamasında hızlı ve etkili sağlar.
Çanta ve valiz arama aşamalarında zaman kaybettirmeyen çözümlerimiz sizi daha güvenli ortamlar oluşturmanızda destekliyor.

*Ticari sitemiz üzerinden online satın alma imkanı sunuyoruz.

Video İnceleme

Video takip sistemi cihaza entegre edilerek şüpheli şahısların teşhisini kolaylaştırır. Etkili şekilde müdahale de bulunmanız için zaman kazandırır.

Sistem Çalışma Süresi

Xray cihazı sisteminin açık olduğu ve devredeki süresini görebileceğiniz bilgi ekranı sayesinde kullanım zamanına göz atabilirsiniz.

Eğitim

Cihazda bulunan eğitim sürecini inceleyerek, xray bagaj arama işlemlerine geçmeden önce bilgi sahibi olun. Daha etkili ve daha verimli kullanın. Yönergeleri takip ederek bütün özellikleri hakkında kendinizi geliştirin.

Efektif 64x Zoom

Cihazın entegre görüntüleme modülü çantaların içindeki cisimlere 64 defa yakınlaştırıp detaylı biçimde şüpheli objeleri ayırmanızı sağlar.

Radyasyonu Uzak Tutar

ZKX6550 bagaj arama yaparken oluşturduğu radyasyon çift kurşun perdeli koruma kalkanı tarafından muhafaza edilir. Dışarıya sızıntı yapmasını önler. Güvenli ve sağlıklı personeliniz işini rahatlıkla tamamlar.
Sızıntı oranı neredeyse hiç yok: 0.1 μ Gy/h

Teknik Özellikler

 

Özellik

– Tünel uzunluğu 655mm x 505mm (GxU)
– Bant hızı 0.20m/s
– Taşıma bandı uzunluğu 700mm
– Maksimum kapasite 180kg
– Tel çözünürlüğü 40AWG
– Penetrasyon değeri 34AWG
– Penetrasyon 38mm
– 21.5 inç LED Ekran
– Yüksek hassasiyet alarm
– Patlayıcı madde/uyuşturucu yakalama işlevi
– TIP
– Bagaj sayacı
– Sistem çalışma süresi
– X-ray emisyon zamanlaması
– Rehber
– 64 defa zoom yapabilme özelliği
– ASA/ISO1600 standard film güvenliği
– 150KV Voltaj Oranı
– Kapalı devre sıvı yağ soğutma %100
– 0.1 μ Gy/h radyasyon sızıntı oranı
– Masa ebatları 805mm x 900mm x 1320mm(UxGxY)
– 680kg ağırlık + 105kg masa ağırlığı
– 1kVA güç tüketimi
– 53.8dB(A) gürültü oranı

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ödeme ve Teslimat

1) Ürünlerinizi EnuygunTeknoloji.com üzerinden PAYTR Entegrasyonu ile Kredi Kartınıza Tek Çekim yada Taksitli Alışveriş ile (TL) yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ile PAYTR altyapısında kullanılan tüm taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; PAYTR üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (Üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 303 96 08 numaralı fax’a yada 0850 850 00 85 numaralı whatsapp hesabımıza gönderin ve durumu destek@enuygunteknoloji.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

EnUygunTeknoloji.com
Yönetim