Kategoriler
Alışveriş Sepetim


En Uygun Fiyat Mobiparx Vale Pos Ödeme Sistemi

Mobiparx Vale Pos Ödeme Sistemi fiyat, özellikleri
En Çok Satılan
En Uygun Fiyat Mobiparx Vale Pos Ödeme Sistemi
11.851,45TL
Dolar Fiyatı: 649,00$
Euro Fiyatı: 649,76€
Vergiler Hariç: 10.043,61TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Marka: Traffix
  • Model: Vale2019
  • Tahmini Kargolama Süresi: 3 iş günü içerisinde
Bugün Satın Alınan : 1
Bu Ürünü İnceleyenler : 2738
Müşteri Hizmetleri
7/24 : 0850 850 00 85
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Güvenli Alışveriş
Gün İçi Hızlı Teslimat
İstanbul içi Hızlı Teslimat

Vale Otopark Sistemi Çalışma Prensibi;

Traffix Mobiparx Sistemi Vale hizmeti veren kapalı ve açık otoparklarda araç teslim alınırken cihaza araç plakası yazılır ve plaka ile birlikte saat / tarihinde 
bulunduğu bir bilgilendirme fişi yazdırılır ve araç sahibine verilir. Otoparka giren Araç sahibi aracını teslim alacağı zaman verilen fiş istenir, fiş üzerindeki yazan plaka numarası ile araç sahibinin istediği aracın plakası karşılaştırılarak (Girişte verilmiş olan fiş cihaza okutularak sistem karşılaştırılması yapılır.) yanlış araçalınması engellenmiş olur. Bu özellik kaçak araç çıkışınıda engellemiş olur. Ayrıca bir valenin bir günde ne kadar aracı park ettiğini kağıt ortamında rapor alınabilir. İstenirse Tarffix Mobiparx Vale Sistemi üzerinden Bilgilendirme fişi üzerine aracın park edildiği alanın ismi yazdırılabilir. Çok büyük otoparklarda araç sahibinin yada vale nin aracı daha hızlı bulması sağlanır.

     

Traffix Mobiparx Mobil Otopark Sistemi Yazılımı Kullanım kolaylığıyla öne çıkmaktadır. Traffix Mobiparx Mobil otopark sistemi yazılımını otopark yoğunluğu zorlu çalışma koşullarını değerlendirerek özel olarak geliştirdik.

Traffix Mobiparx Mobil Otopark Sistemi Yazılımı ayarlarından giriş fişinin kaç adet yazdırılması gerektiği ayarlanabilir. Buna göre hem kullanıcı tarafında hemde sürücü tarafında kaç adet bilgi fişi bastırılacağı tarafınızca belirlenmiş olur. Örneğin iki adet fiş yazdırmak istenilirse bir fiş müşteride, diğer fiş otoparkta kalır.

 

YAZILIM ÖZELLİKLERİ:

*Android İşletim Sistemi.

* Sadece Plaka ve Tarife Girilerek Müşteri Fişi Basılır.

* Müşteri Fiş Adedi Müşteri Talebine Göre Değiştirilebilir.

* Fiş Üzerine Basılacak Logo Ayarlar Menüsünden Değiştirilebilir.

* Fiş Üzerine Telefon Numarası Yazılabilir.

* Fiş Üzerine Otopark Adı Yazılabilir.

* Otomobil, Minibüs, Otobüs, Yıkama vb. Fiyat Tarifeleri Tanımlanır.

* Aracın İçerde Kaldığı Sürenin Kısıtlaması Yoktur. 1 yıl Otoparkta Kalmış Araçlara Ücret Hesaplar.

* Ücretsiz Tarifeler Tanımlanır.

* Operatör, Plaka, Tarife Bazlı Raporlamalar Oluşturur.

* Çıkışta Okutma ve Fiş Basımı Yapmaz .

* Sistemin Ürettiği Fişlerin Mali Değeri Yoktur.

*Gün Sonu Raporları Wifi ile İnternete Bağlanılarak Otomatik Mail Atılır veya Yazdırılır.

 

Traffix Mobiparx Ücretli otopark sistemi kullanım alanları genel olarak kapalı ve ücretli otoparklar, fiyat ve ücret avantajı sağlayan sistemler, yol kenarı vale sistemi işletmecileri, açık otoparklar donanım maliyeti en düşük ürün avantajı açısından.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ödeme ve Teslimat

1) Ürünlerinizi EnuygunTeknoloji.com üzerinden PAYTR Entegrasyonu ile Kredi Kartınıza Tek Çekim yada Taksitli Alışveriş ile (TL) yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ile PAYTR altyapısında kullanılan tüm taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; PAYTR üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (Üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 303 96 08 numaralı fax’a yada 0850 850 00 85 numaralı whatsapp hesabımıza gönderin ve durumu destek@enuygunteknoloji.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

EnUygunTeknoloji.com
Yönetim