Kategoriler
Alışveriş Sepetim


En Uygun Fiyat Otopark Sistemleri, En Uygun Fiyat

Mobiparx Vale Pos Ödeme Sistemi
En Çok Satılan
Marka: Traffix Model: Vale2019
Vale Otopark Sistemi Çalışma Prensibi;Traffix Mobiparx Sistemi Vale hizmeti veren kapalı ve açık otoparklarda araç teslim alınırken cihaza araç plakası yazılır ve plaka ile birlikte saat / tarihinde bulunduğu bir bilgilendirme fişi yazdırılır ve araç sahibine verilir. Otoparka giren Araç sahibi..
5.410,45TL Vergiler Hariç:4.585,13TL
Traffix Tek Katlı Termal Bilet Makinesi
Yeni Ürün
Marka: Traffix Model: EX-156
* Ücretli otopark sistemlerinde bilet veren makinedir.* Termal bilet ile çalışır.* Merkezi ödeme ücretli otopark sistemi ve çıkışta ödeme ücretli otopark sistemlerinde kullanılabilir.* Müşterilerin otopark girişinde bilet almak için kullandıkları makinedir.* Binek araçların kullanımı için tasarlanmı..
26.594,34TL Vergiler Hariç:22.537,57TL
Traffix HGS ve OGS Otopark Geçiş Sistemleri
Yeni Ürün
Marka: Traffix Model: HOGS
HGS Sistemi Özellikleri ve Detayları ;Traffix HGS Sisteminde yazılımda araç sınırlandırma yapılabilir. Örneğin bir kişinin bir daireye ait  2 veya daha fazla aracı var ise ve aynı anda içeriye 1 araç sokabilmesi istenir ise yapılabilir. İçerideki kapasite ile ilgili problem yaşayan otopark..
3.443,02TL Vergiler Hariç:2.917,81TL
Traffix Plaka Tanıma Sistemi
Yeni Ürün
Marka: Traffix Model: TRF0155
Traffix Plaka Tanıma ve Okuma Sistemi Özellikleri ;Traffix Plaka Tanıma ve Okuma Sistemi Kullanıcı Giriş EkranıTraffix Plaka tanıma ve okuma sistemi Kullanıcı Girişi yapılmadan otomatik olarak çalışmaya başlar. Kullanıcı kayıt, düzenleme, raporlama işlemleri için giriş yapmalıdır. Traffix Plaka tanı..
4.426,73TL Vergiler Hariç:3.751,47TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)