Kategoriler
Alışveriş Sepetim


En Uygun Fiyat DUVAR TİPİ TELEFON

DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
DUVAR TİPİ TELEFON fiyat, özellikleri
En Uygun Fiyat DUVAR TİPİ TELEFON
88,50TL
Dolar Fiyatı: 4,85$
Euro Fiyatı: 4,85€
Vergiler Hariç: 75,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: SNT-819
Bugün Satın Alınan : 0
Bu Ürünü İnceleyenler : 634
Müşteri Hizmetleri
7/24 : 0850 850 00 85
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Güvenli Alışveriş
Gün İçi Hızlı Teslimat
İstanbul içi Hızlı Teslimat

Son Numarayı Tekrar Arama

Arayan kişinin telefonuna cevap verilemediği ve arayan kişinin tespit edilemediği durumlarda son numarayı tekrar arama özelliği sayesinde en son kim tarafından arandığınızı tespit edebilir ve cevaplayamadığınız aramalara dönüş sağlayabilirsiniz.


Duvarda Kullanım

Telefon için uygun bir yer temin edilememesi durumlarında ya da yerden tasarruf etmek için ve kullanım kolaylığının sağlanabilmesi için duvarda kullanım özelliği mevcuttur. Bu sayede sahip olduğu ekipmanlar sayesinde dilediğiniz yükseklikte duvara sabitleyerek kullanabilirsiniz.


Bekletme Tuşu

Cep telefonlarının kullanışlı özelliklerinden birinin sabit telefonlara da uyarlanmış özelliklerinden biri olan bekletme tuşu sayesinde, halihazırda yapılan görüşmeler devam ederken başka bir görüşme yapabilmek için ilk görüşmeyi beklemeye alma özelliği mevcuttur.Alternatifli Zil Tonu

Yüksek ve düşük ton olarak iki seçeneği mevcuttur. Bu sayede gürültülü ortamlarda sesi yükseltebilir, sessizliğin korunması gereken ortamlarda sesi düşürülebilmektedir. Bu sayede telefonun sesini duyamama ve çalan telefona bu sebeple cevap verememe sorununu ortadan kaldırır. Aynı şekilde ortamın sessizliğini yüksek sesli çalan bir telefon ile bozmak istemediğiniz zamanlar için de konfor sağlamaktadır.


Flash Kolaylığı

Cep telefonlarında olduğu gibi Sintech duvar telefonunda da bulunan flash özelliği sayesinde karanlık ortamlarda fener ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda yabancı olduğunuz ortamda çalan telefonun yerini tespit edebilmek açısından da önemli ve kolaylık sağlayan bir özelliktir.


Yüksek Hafıza

Hafızası emsallerine göre oldukça yüksektir. Sabit telefonların düşük hafızalarına kıyasla 3 grup tekli hafıza ve 10 grup ikili hafıza özelliği ile oldukça işlevseldir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Ödeme ve Teslimat

1) Ürünlerinizi EnuygunTeknoloji.com üzerinden PAYTR Entegrasyonu ile Kredi Kartınıza Tek Çekim yada Taksitli Alışveriş ile (TL) yapabilirsiniz

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ile PAYTR altyapısında kullanılan tüm taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; PAYTR üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (Üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 303 96 08 numaralı fax’a yada 0850 850 00 85 numaralı whatsapp hesabımıza gönderin ve durumu destek@enuygunteknoloji.com mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

EnUygunTeknoloji.com
Yönetim